Kontakt

Nasi Przedstawiciele Medyczni

Dominik Kik

województwa:

  • łódzkie
  • pomorskie
  • mazowieckie
  • kujawsko-pomorskie
  • warmińsko-mazurskie

Tel.: 602-650-330

E-mail: dominik@kikgel.com.pl

Paweł Krupop

województwa:

  • lubelskie
  • podlaskie
  • podkarpackie (północ)
  • świętokrzyskie (północ)
  • mazowieckie (południe i wschód)

Tel.: 602-260-898

E-mail: p.krupop@kikgel.com.pl

Agnieszka Szczambura

województwa:

  • wielkopolskie
  • lubuskie
  • zachodniopomorskie

Tel.: 884-645-445

E-mail: agnieszka@kikgel.com.pl

Tomasz Surdacki

województwa:

  • śląskie
  • małopolskie
  • podkarpackie (południe)
  • świętokrzyskie (południe)

Tel.: 661-880-205

E-mail: tomasz@kikgel.com.pl

Damian Presler

województwa:

  • łódzkie
  • mazowieckie (północ)

Tel.: 510-017-433

E-mail: damian@kikgel.com.pl

Tomasz Osipiuk

województwa:

  • dolnośląskie
  • opolskie

Tel.: 535-332-790

E-mail: tosipiuk@kikgel.com.pl

Dane kontaktowe

KIKGEL Sp. z o.o.
ul. M. Curie-Skłodowskiej 7
97-225 Ujazd
NIP: 773-24-78-124
KRS: 0000604922
REGON: 363852064

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

tel.: 44 719 23 40
fax: 44 719 28 39
e-mail: biuro@kikgel.com.pl

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia  w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000604922; NIP: 773-24-78-124; REGON: 363852064